Vánoční Svetr

Vánoční Svetr je nedílnou součástí sportovního oblečení i teplákové soupravy. Je vhodná jako svrchní i střední vrstva oblečení. Sportovní mikiny by měly být hřejivé a prodyšné. Nejčastěji se vyrábí z bavlny nebo z hřejivého a savého fleecu. Mohou být doplněny praktickými kapsami i moderním límcem nebo kapucí. I sportovní mikina musí dokonale sedět, pokud jde o její střih a velikost.

Jestliže v minulých letech bylo sportovní oblečení zejména na pohled zajímavé, letos je tomu přesně naopak. Okázalé ozdoby a výrazné detaily Vánoční Svetr jsou potlačené. Do popředí se dostávají tlumené materiály, jednoduché přezky a střízlivost. Jak některé módní domy tvrdí, je to z úcty ke sportu.

Roste obliba i Vánoční Svetr. Jedná se spíše o takové polosvetry, které můžete nosit na tílka, trička i přímo na spodní prádlo. V zimě a na podzim si pod ně můžete obléci tričko s dlouhým rukávem a vytvořit tak originální outfit. Tyto svetry působí velmi elegantně ke kalhotám i legínám. Připravili jsme je pro vás v celé řadě odstínů. Za chladnějšího počasí můžete vyzkoušet i variace s rolákem.

Jen si uvědomte, že už vám není náct a nemůžete nakupovat jen tak někde. Přinášíme vám pár tipů na Vánoční Svetr. Jsou sice dražší, ale vydrží a vy v nich budete zaručeně in déle jak jednu sezonu.

Zaujalo mne na příklad řešení zipů, které často nevedou prostředkem mikiny, ale jsou umístěny více na stranu. Tento typ je jedním z nejpopulárnějších, jenž značka vyrábí. Velmi originální jsou velké límce přecházející do falešné kapuce. Vánoční Svetr mají šmrnc a nevyžadují žádné další doplňky.